House of Music ALGEMEEN: 
+32 (0) 485 03 71 56  
Laat zeker een bericht na en we bellen je binnen 48u terug.

Nog eenvoudiger is ons een mailtje sturen met jouw vraag:

Je kan ook alle Meester-Musici bereiken door met voornaam@house-of-music.be (onderaan lijst in detail)

Op alle HoM locaties wordt gemusiceerd met de gecertificeerde methode 
Children are Composers van componist Hanne Deneire.

Met popjes en spel wordt op het tempo van jouw kind de magie van de muziek ontdekt, 
BOUWEN de leerling-musici zelfvertrouwen op, GENIETEN ze van leren en MUSICEREN zij hun eigen verhaal.


ONZE LOCATIES:

ANTWERPEN
ADRES: Boomsesteenweg 325, 2020 Antwerpen (GPS: Jan Ligthartplein)

Van maandag tem zondag wordt hier gemusiceerd: 
piano, klassieke/elektrische & (bas)gitaar, viool, saxofoon, klarinet, drum, percussie en zang.

Op zaterdag- en zondagvoormiddag is er Kleutermuziek.
Op zondagvoormiddag is er BabyMusic & Kleutermuziek.
Op woensdagnamiddag zijn er de Coolkids


LEUVEN
ADRES: voor schooljaar 2019-2020 nog te bepalen/ wordt zo snel mogelijk bekend gemaakt

Op maandag, woensdag, zaterdag en zondag wordt hier gemusiceerd: 
piano, gitaar, zang & singer-song.

Op woensdagnamiddag zijn er de Coolkids
Op zondagvoormiddag is er BabyMusic & Kleutermuziek.


LIER
ADRES: Mallekotstraat 43/B1, 2500 Lier
(Middelbare Steinerschool)

Op woensdag en donderdag wordt hier gemusiceerd: 
piano, klassieke/ elektrische en basgitaar, zang lichte muziek.

Op woensdagnamiddag zijn er ook de CoolKids.
Op zondagvoormiddag is er BabyMusic & Kleutermuziek.
 

VORSELAAR
ADRES: Klissenhoek 28, 2290 Vorselaar

Op dinsdag en donderdag wordt hier gemusiceerd:
gitaar en piano. 

Op zondagvoormiddag is er de BabyMusic & Kleutermuziek.



MEESTER Musici zijn bereikbaar op:
An-Sofie@house-of-music.be (Antwerpen)
Christophe@house-of-music.be (Antwerpen)
Hanne@house-of-music.be (Antwerpen)
Hilde@house-of-music.be (Leuven)
Irina@house-of-music.be (Leuven)
Jaimie@house-of-music.be (BM, KM)
Juan@house-of-music.be (Antwerpen)
Katrien@house-of-music.be (Antwerpen)
Lisianne@house-of-music.be (Antwerpen, Lier)
Manon@house-of-music.be (BM, KM, Lier)
Ricardo@house-of-music.be (Antwerpen)
Rose@house-of-music.be (Antwerpen, Leuven)
Samc@house-of-music.be (Vorselaar)
Selena@house-of-music.be (Antwerpen)
Stef@house-of-music.be (Antwerpen, Lier)
Tal@house-of-music.be (Antwerpen)
Vigdis@house-of-music.be (Antwerpen, Lier)
House of Music | Copyright ©2019 | All Rights Reserved
Privacy Policy  -  Terms & Conditions  -  Disclaimer